Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Zaváracie hrnce ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Orion 151349 Sada kovových viečok so závitom Karo, pr. 8,2 cm, 10 ks je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 1.69 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Sada desiatich kusov viečok na zavárací pohár, so závitom. Materiál: kov. Dekor červeno-biele kocky. 

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Jana

Nezdalo sa mi, že by bol Orion 151349 Sada kovových viečok so závitom Karo, pr. 8,2 cm, 10 ks taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v 4home.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Zaváracie hrnce lepšiu alternatívu nenájdete.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Petronela, Petrana

Výber tovaru v kategórií Zaváracie hrnce som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode 4home.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Filip

Eshop 4home.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Vasil

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Orion 151349 Sada kovových viečok so závitom Karo, pr. 8,2 cm, 10 ks za cenu 1.69 €

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Ingrida

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Hodnotenie 5*

Pridať komentár

ORION Viečko kov BIO 82 HOUBY 10 ks B

Hliníkové skrutkovacie viečko na zaváracie poháre, ktoré sú vhodné len do teploty do 100 °C. Tieto viečka sú vhodné pre zaváracie poháre so skrutkovacím závitom.

ORION Viečko kov BIO 66 OVOCIE 10 ks

Hliníkové skrutkovacie viečko na zaváracie poháre, ktoré sú vhodné len do teploty do 100 °C. Tieto viečka sú vhodné pre zaváracie poháre so skrutkovacím závitom.

Zavárací hrniec Sencor SPP 2200SS

Zavárací hrniec využijete nielen na zaváranie a sterilizáciu ovocia a zeleniny. Je vhodný aj na prípravu horúcich nápojov, ako je varené víno, punč, čaj apod, a tiež k vareniu plnohodnotných jedál...

Orion Viečka na zaváracie poháre Pano 10 cm, 10 ks

Zaváracie viečka Pano sú tradičné české Omnia viečka, vhodná na zaváracie poháre. Pre konzervovanie do 100 °C. Pred použitím nahrejte viečko v horúcej vode (50-60 °C).

SENCOR SPP 2100

Zavárací hrniec využijete nielen na zaváranie a sterilizáciu ovocia i zeleniny, ale aj na prípravu horúcich nápojov, ako je varené víno, punč, čaj a pod. Uvarené nápoje možno výpustným ventilom...

Pohár zavárací Omnia 0,37 l ORION

Sada zaváracích pohárov vhodná na zaváranie rôznych druhov ovocia, zeleniny alebo iných potravín. Uschovajte leto a dobroty do pohárov na zimu. Pre tieto poháre je vhodné viečko so závitom, ktoré...

Hodnotenie:
(84.8%)